• Головна
  • Француз Анрі Давід став "Почесним громадянином Чернігівської області"
17:32, 6 червня

Француз Анрі Давід став "Почесним громадянином Чернігівської області"

Француз Анрі Давід став "Почесним громадянином Чернігівської області"

Звання "Почесний громадянин Чернігівської області" сьогодні отримав француз Анрі Давід. За понад два роки повномасштабної війни він надіслав до України 27 фур гуманітарної допомоги. Анрі допомагав під час блокади Чернігова і продовжує допомагати досі: лікарям, рятувальникам, волонтерам та військовослужбовцям.

Повідомляє Суспільне Чернігів

Жителям Чернігівщини родина Анрі Давіда передала понад тисячу продовольчих наборів, наборів з одягом та предметами першої потреби, комплектів посуду та печей для обігріву приміщень. Для військових була відшита партія нош (170 комплектів) для евакуації поранених із районів безпосереднього ведення бойових дій, закуплено турнікети та передано для потреб військовослужбовців. Також Збройним силам України передали більш ніж сотню спальних мішків, подушок, тонни продуктів та засобів гігієни.

"Для мене це щоденна робота. Від початку повномасштабного вторгнення я допомагав Україні. Коли ми дізналися, що Чернігів у блокаді, а гуманітарна допомога не доходить до міста, ми вирішили зробити все можливе, щоб доставити її. Моя дружина з Чернігівщини, тому тут були наші близькі, які розповідали про те, що відбувається. Сьогодні ми готуємо 28-му фуру, яку будемо відправляти до Чернігова. Я захоплююся вашою силою і мужністю, бажанням бути вільними", — розповів Анрі Давід.

На нагородження до Чернігівської обласної ради з Анрі прийшла його дружина Олена. Разом їм вдалося передати до лікарень міста електричні та механічні крісла колісні, ліжка, оглядові кушетки та медичні матраци, штативи для крапельниць, милиці, ходунки. Також заклади охорони здоров'я отримали офісні меблі для облаштування робочих місць персоналу, службових приміщень та палат для хворих. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#француз Анрі Давід #Почесний громадянин Чернігівської області #допомога #нагорода
Оголошення
live comments feed...