
18:12, 8 червня 2024 р.
Пошкоджено будинки та сільгосптехніку: ворог обстріляв центр села на Чернігівщині

Російська армія 8 червня вкотре обстріляла мирне населення Новгор-Сіверського району. Під ударом опинився центр одного з населених пунктів. Внаслідок обстрілу постраждали оселі місцевих мешканці.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського райвідділу поліції.
Правоохоронці встановили, що внаслідок обстрілу зруйновано один житловий будинок. Ще щонайменше чотири будинків зазнали серйозних пошкоджень. Окрім цього під ударом опинилася й сільськогосподарська техніка місцевих жителів.
Поліція Новгород-Сіверського району документує наслідки ворожої атаки. Відомості про наслідки обстрілу будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:15
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:43, 2 червня
15:15, 29 травня
3
09:46, 4 червня
26
11:53, 25 травня