• Головна
  • Які у вас плани на це літо: відповіді перехожих
09:56, 16 червня

Які у вас плани на це літо: відповіді перехожих

Які у вас плани на це літо: відповіді перехожих

Які у вас плани на це літо? Чи плануєте відпустку? Може, вирішили щодня ходити купатися на Десну? Може, присвячуєте більше часу волонтерській діяльності? Або маєте свій список книг до прочитання чи фільмів до перегляду? Одне слово, чим будете наповнювати літні дні та вечори? З такими питаннями ми звернулися до перехожих на вулицях обласного центру.

Дмитро, актор:

– У нас із планами на літо все зрозуміло (Дмитро вийшов на прогулянку з вагітною дружиною. – Авт). Головне – пологи, ну, а там вже життя зміниться кардинально. Єдина поїздка, яка плануємо – у пологовий. З появою малюка, звісно, будемо більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти біля дому чи у парках міста. У планах – лише побутові справи. Можливо, ще якусь книгу про догляд за малюками почитаю.

Які у вас плани на це літо: відповіді перехожих, фото-1

Тетяна, пенсіонерка:

– Я вже у такому віці, що не складаю планів на літо. Буду з онуками проводити час, доглядати за дачею, там завжди робота є, гуляти зі своєю собачкою. Хотілося б книгу якусь прочитати, головне, щоб нічого не відволікало. Ми з онуками можемо почитати разом, менші у хованки грати люблять, отак літо й пролітає.

Які у вас плани на це літо: відповіді перехожих, фото-2

Катерина, акторка:

– Планую влітку поїхати на Захід країни, у Тернопільську область, там проживає моя родина. Я їжджу кожного літа, навідую бабусю. Можливо, вийде підкорити якусь із гір, ну, а потім назад у Чернігів. Планую й надалі волонтерити, у нашому театрі проводимо екскурсії для діток і таким чином ми збираємо кошти для наших акторів, які вступили до лав ЗСУ. Вже була на пляжі, але не купалася, як потеплішає – буду ходити на Десну, бо вже хочеться.

Які у вас плани на це літо: відповіді перехожих, фото-3

Наталія, вчителька:

– Головний план у наші часи – вижити. Ну, а взагалі збираюся цього літа відновлювати здоров’я. Ми проживаємо у сільській місцевості, тому багато часу проводимо на городі, а поїздка у чернігівську лікарню – це як відпочинок, адже є час прогулятися містом. Будемо відпочивати на природі, купатися, можливо, у кінотеатр сходимо. На днях побачила анонс американського фільму «За межею», дуже зацікавлена, адже в ньому відбуваються події нашого сьогодення, проте його зняли ще до вторгнення. Деякі критики говорять, що всі події заплановані, і у фільмі можна побачити, що нас чекає далі.


Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #чернігівці #відпустка #літо #відпочинок
Оголошення
live comments feed...