• Головна
  • Центральна влада заблокувала надання 25 млн грн Чернігову від Києва на укріплення оборонних споруд
13:31, 20 червня

Центральна влада заблокувала надання 25 млн грн Чернігову від Києва на укріплення оборонних споруд

Центральна влада заблокувала надання 25 млн грн Чернігову від Києва на укріплення оборонних споруд

Центральна влада заблокувала 25 мільйонів гривень від Києва Чернігову на відновлення та будівництво фортифікаційних споруд. Міністерство фінансів спочатку погодило виділення коштів, але згодом відкликало свій лист.

Про це у Фейсбук повідомляє секретар Київради Володимир Бондаренко.

«Чиновники у буквальному сенсі слова заблокували містам можливість оборонятися від наступу росії та допомагати одне одному», – написав він.

Нагадаємо, 17 травня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако під час сесії Київради звернувся до депутатів та громади Києва з проханням допомогти посилити фортифікаційні споруди навколо Чернігова. Розуміючи, що це напрямок ймовірного удару агресора по Києву, міський голова Києва Віталій Кличко підтримав ініціативу на виділення 25 мільйонів гривень.

Проте, Міністерство фінансів спочатку погодив міжбюджетний трансфер, а потім відкликав своє рішення.

Центральна влада заблокувала надання 25 млн грн Чернігову від Києва на укріплення оборонних споруд, фото-1

«Уряд вже не вважає загрозою наступ росіян? Дуже нагадує ситуацію початку 2022 року, коли Київ ще до вторгнення розпочав формування ТРО, а опоненти глузували та називали нас панікерами. Наглузувалися... Замість того, щоб спільними зусиллями боротися з ворогом, Київська міська рада змушена повсякчас виймати палиці з колес та шукати можливості, як в законний спосіб обійти перепони», – акцентував секретар Київрад.

В.о. мера міста Олександр Ломако вкотре наголосив, що Чернігів вкрай потребує коштів на укріплення фортифікаційних споруд біля міста.

«На запит військового керівництва Чернігів потребує укріплення фортифікаційних споруд біля міста. З бюджетом зараз складно, 800 млн ПДФО вилучила держава. Вилучили в міст кошти, а тепер ще й заборонили отримувати допомогу на будівництво укріплень. Уявіть рівень цинізму політиканів!

На жаль, бачимо ще один приклад ставлення центральної влади до чернігівців. Між безпекою цілого регіону та дрібними політичними ревнощами чиновники обрали політику…», – зазначив в.о. міського голови Чернігова.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оборонні споруди #фортифікація #Київ #Олександр Ломако #Чернігів #Володимир Бондаренко
Оголошення
live comments feed...