
15:44, 6 травня
205 українських Захисників повернулися додому після російського полону
6 травня, у День української піхоти, з російського полону вдалося повернути додому ще 205 українських Захисників.
Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Серед звільнених воїнів – представники Збройних Сил України, зокрема Військово-морських сил, Повітряних сил, Десантно-штурмових військ, Сил ТрО, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.
Додому повернулися троє українських офіцери та 202 солдати і сержанти.

Звільнені Захисники обороняли Україну на Донецькому та Луганському напрямках, на Запоріжжі та Харківщині, у Херсонській, Сумській та Київській областях, а також Захисники з гарнізону Маріуполя.
Це вже п’ятий обмін полоненими у 2025 році та 64-ий – з початку повномасштабного вторгнення. Загалом з березня 2022 року Україна повернула з полону 4757 своїх громадян.

Усім звільненим буде надано медичну допомогу та лікування, необхідні речі, одяг, засоби гігієни на перший час. Також будуть здійснені виплати грошового забезпечення за час перебування в полоні та одноразова матеріальна допомога.
Визволені Оборонці матимуть змогу пройти реабілітацію та реінтеграцію після тривалої ізоляції у російській неволі.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:42, 9 травня
09:15, Вчора
11:49, 6 травня
live comments feed...