
16:46, 16 травня
На Чернігівщині завершується весняна посівна: аграрії засіяли вже 90% площ

На Чернігівщині цьогорічна весняна посівна кампанія вийшла на фінішну пряму. Аграрії області вже засіяли 90% прогнозованих площ, а це 435 тисяч гектарів ярих зернових і зернобобових культур.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Найбільші площі займає кукурудза – понад 368 тис. га. Також посіяно 23,5 тис. га вівса, 13 тис. га ячменю, 12 тис. га пшениці та 9,4 тис. га гороху.
Під технічними культурами більше 315 тисяч гектарів – це понад 84% від запланованого. Найбільше – соняшника і сої: 226,4 тис. га і 76,7 тис. га відповідно.
«Попри весняні заморозки та низький рівень вологи, наші аграрії працюють оперативно», – зазначив Чаус.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення