
09:45, 20 травня 2025 р.
Велопатруль повертається на вулиці Чернігова

У Чернігові з 20 травня на чергування виходитиме велопатруль. Про це повідомляє патрульна поліція Чернігівської області.
«Тепер наші поліцейські стануть ще мобільнішими — вони швидше реагуватимуть на виклики, особливо у парках, на пішохідних вулицях та в інших важкодоступних для автівок місцях», – йдеться у дописі.
Чернігівський велопатруль стежитиме за громадською безпекою, дотриманням ПДР та правильністю паркування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:10, 18 червня
09:42, 19 червня
11:58, 18 червня
1
15:14, 22 червня
5