• Головна
  • Росіяни атакували агропідприємства на Чернігівщині: четверо постраждалих
08:10, 28 травня

Росіяни атакували агропідприємства на Чернігівщині: четверо постраждалих

Російські війська завдали ударів по агропідприємству у Новгород-Сіверській громаді та Ніжиснькому районі на Чернігівщині. Серед постраждалих троє місцевих мешканців і тракторист.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Вдень 27 травня війська рф атакували дронами та мінометами аграрне підприємство в Новгород-Сіверській громаді. Легких поранень зазнали троє місцевих мешканців, від госпіталізації вони відмовились. Пошкоджено комбайн та трактор, пожежу загасили.

Ввечері того ж дня росіяни ракетами атакували Ніжинський район. Внаслідок ударів пошкоджено аграрне підприємство, поранено 49-річного тракториста, який був у полі. Чоловік з травмами госпіталізований, транспорт пошкоджений.

На місці події працювали слідчо-оперативні групи Ніжинського райуправління поліції.

За фактами порушення законів і звичаїв війни поліцейські розслідують кримінальні провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).


Раніше ми повідомляли, що вздовж кордону з Чернігівською областю українські військові фіксують російську військову присутність. Окупанти тримають у напрузі та сковують українські бойові підрозділи.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новгород-Сіверська громада #Ніжинський район #тракторист #поранені #пошкодження #агропідприємства #Чернігівщина
Оголошення