• Головна
  • Наїхав на електропідстанцію: у Чернігові нетверезий водій скоїв ДТП
11:13, 31 травня

Наїхав на електропідстанцію: у Чернігові нетверезий водій скоїв ДТП

Наїхав на електропідстанцію: у Чернігові нетверезий водій скоїв ДТП

Учора, близько 22-ї години, під час патрулювання вулицею Кропивницького, екіпаж патрульної поліції помітив автомобіль Ford Sierra, який стояв біля будівлі з механічними пошкодженнями. 

Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області.

Поліцейські зʼясували, що 22-річний чоловік, керуючи автомобілем, рухаючись заднім ходом, не переконався, що це буде безпечним, не звернувся за допомогою до сторонніх осіб, не дотримався безпечного бокового інтервалу, у результаті чого здійснив наїзд на електропідстанцію.

Під час спілкування з керманичем, інспектори помітили в нього ознаки алкогольного спʼяніння. Чоловік погодився пройти огляд на визначення стану спʼяніння на місці за допомогою приладу Драгер. Результат — 1,68 проміле.

Поліцейські склали на кермувальника адмінматеріали, відсторонили від керування транспортним засобом. Автомобіль евакуювали на спецмайданчик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #ДТП #Патрульна поліція
Оголошення