• Головна
  • Росія випустила по Україні 85 дронів і «Іскандер-М»: ППО знешкодила 49 БпЛА
08:46, 11 червня

Росія випустила по Україні 85 дронів і «Іскандер-М»: ППО знешкодила 49 БпЛА

У ніч на 11 червня росія випустила по Україні 85 ударних БпЛА, а також балістичну ракету. Основний удар прийшовся на Харківщину, Донеччину та Одещину. Сили ППО знищили 49 дронів. У наслідок атаки зафіксовано влучання в 14 локаціях і падіння уламків у ще двох.

Про це повідомили в Повітряних Силах ЗС України.

Росія випустила по Україні 85 дронів і «Іскандер-М»: ППО знешкодила 49 БпЛА, фото-1

Зазначається, що безпілотники ворог атакував із шести напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Чауда, Гвардійське – ТОТ Криму, а балістичну ракету Іскандер-М випустив із Курської області – рф.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 08:00 протиповітряною обороною знешкоджено 49 ворожих БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півдні, півночі та в центрі країни. 40 — збито вогневими засобами ураження, 9 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ.

Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 14 локаціях, падіння збитих (уламки) у 2 локаціях.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Іскандер-М #ППО #Сили оборони #ударні дрони
Оголошення
live comments feed...