
10:00, 26 червня 2025 р.
Через негоду на Чернігівщині без світла залишилися майже 2 тисячі абонентів

У ніч на 26 червня Чернігівщину накрили дощі та сильний вітер, які спричинили перебої з електропостачанням. Станом на 6-ту ранку у Прилуцькому, Ніжинському та Чернігівському районах без світла залишаються 1981 абонент.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.
Негода пошкодила чотири лінії електропередачі 10 кВ, дві з них частково, та 52 трансформаторні підстанції.
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами АТ «Чернігівобленерго». До їх виконання задіяно 4 бригади енергетиків – 12 працівників та 4 одиниці спецтехніки.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:08, 20 червня
11:35, 18 червня
11:35, 18 червня
11:25, 18 червня
18:08, 20 червня