
12:17, 17 серпня 2025 р.
Неповнолітній з ознаками сп’яніння ганяв Черніговом на самокаті у комендантську годину

Уночі, 17 серпня, на проспекті Перемоги у Чернігові патрульні зупинили хлопця. Юнак їхав на електросамокаті у комендантську годину та створював аварійні ситуації.
Про це Суспільному повідомила речниця патрульної поліції у Чернігівській області Руслана Железняк.
Керував самокатом 17-річний хлопець. Правоохоронці помітили в нього явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Патрульні викликали на місце події матір хлопця та повідомили про ситуацію співробітників ювенальної превенції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:21, 24 червня
12:13, 19 червня
10:11, Вчора