• Головна
  • У Корюківському районі через пошкодження ліній електропостачання залишилися без світла майже 2 тисячі абонентів
10:35, 15 вересня

У Корюківському районі через пошкодження ліній електропостачання залишилися без світла майже 2 тисячі абонентів

У Корюківському районі через пошкодження ліній електропостачання залишилися без світла майже 2 тисячі абонентів

У ніч на 15 вересня внаслідок технологічних причин сталося пошкодження ліній електропостачання у Корюківському районі на Чернігівщині.

Станом на 6-ту годину ранку 15 вересня відключено 5 ліній електропередачі 10 кВ та 60 трансформаторних підстанцій. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.

Без електропостачання залишаються 1991 абонент у 14 населених пунктах Корюківського району.

Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами АТ «Чернігівобленерго». До робіт залучено 5 бригад, 5 одиниць техніки та 10 працівників.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#без світла #електропостачання #пошкодження #лінія електропередач #Корюківський район #Чернігівщина
Оголошення