
17:12, 18 вересня
Репарація загиблих: в Україну повернуто ще 1000 тіл військовослужбовців

18 вересня відбулися репатріаційні заходи. В Україну повернуто 1000 тіл, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям.
Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Найближчим часом слідчі правоохоронних органів спільно з експертними установами МВС проведуть усі необхідні експертизи та ідентифікацію тіл.
Репатріація стала можливою завдяки спільній роботі співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБУ, ЗСУ, МВС, Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти, ДСНС та інших структур сектору безпеки та оборони України.

Особлива подяка Міжнародному Комітету Червоного Хреста, а також Центральному управлінню ЦВС ГШ ЗСУ та Об’єднаному центру забезпечення заходів ЦВС ЗСУ, які організували перевезення тіл до державних спеціалізованих установ і передачу представникам правоохоронних органів та судово-медичної експертизи.
Правоохоронці та експерти МВС у найкоротші терміни встановлять особи загиблих.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 24 жовтня
11:32, 11 грудня
11:25, 11 грудня
00:00, 6 лютого
12:36, 3 грудня