
17:55, 28 листопада 2025 р.
Внаслідок влучання ударного БпЛА по автомобілю в Семенівці на Чернігівщині поранено чоловіка та жінку
Внаслідок влучання ударного безпілотника по цивільному автомобілю «КІА» 28 листопада у Семенівці на Чернігівщині травми отримали двоє цивільних – 48-річний чоловік та 55-річна жінка.
Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної адміністрації Олександр Селіверстов.
У другій половині дня FPV-дрони також пошкодили три житлові будинки мешканців Семенівки та цивільний автомобіль «Таврія».
За словами Селіверстова, обстріли Семенівки ударними БпЛА типу «Молнія та FPV-дронами тривають з першої половини дня 28 листопада. Наразі вже відомо про шість пошкоджених приватних житлових будинків.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:47, 28 лютого
13:37, 28 лютого
12:26, 12 березня
07:44, 3 березня
10
00:47, 28 лютого
