• Головна
  • Нічна атака рф: 27 дронів влучили у 13 локаціях по Україні
08:54, 3 грудня

Нічна атака рф: 27 дронів влучили у 13 локаціях по Україні

У ніч на 3 грудня росія атакувала Україну 111 безпілотниками, з яких понад 60 – «шахеди». Сили оборони збили 83 БпЛА, проте зафіксовано влучання 27 дронів на 13 локаціях і падіння уламків ще в одному місці.

Про це повідомили Повітряні Сили ЗС України.

Нічна атака рф: 27 дронів влучили у 13 локаціях по Україні, фото-1

Зазначається, що противник запускав дрони із напрямків Курськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ (рф), а також із Чауди на тимчасово окупованій території Криму.

Відбиття повітряного нападу забезпечували підрозділи зенітних ракетних військ, РЕБ, систем безпілотної протидії, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 08:00 українська протиповітряна оборона збила або подавила 83 ворожі дрони на півночі, півдні та сході країни.

Разом із тим зафіксовано 27 влучань ударних БпЛА у 13 локаціях, а також падіння уламків збитих дронів в одній із локацій. Найбільшого удару зазнали об’єкти цивільної інфраструктури та приватні домогосподарства у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Одеській областях. На жаль, внаслідок атаки є загиблі серед мирного населення.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нічна атака #безпілотники #ударні БпЛА #Україна
Оголошення