• Головна
  • У Чернігові за день – дві ДТП на пішохідних переходах: постраждали двоє людей
10:32, Сьогодні

У Чернігові за день – дві ДТП на пішохідних переходах: постраждали двоє людей

11 грудня у Чернігові сталися дві дорожньо-транспортні пригоди на нерегульованих пішохідних переходах, у яких травмувалися пішоходи. Обох постраждалих госпіталізували до міської лікарні №2.

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.

Перша аварія сталася о 10:33 на проспекті Грушевського. Водій автомобіля «ГАЗ 33021» зіткнувся з «Volkswagen LT35», який зупинився, щоб пропустити пішохода. Внаслідок удару пішохід, який переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переходу, отримав травми та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2.

Ще одна ДТП сталася близько 16:30 на проспекті Миру. Водій автомобіля «Renault Laguna», наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, не зменшив швидкість і не пропустив пішохода, в результати чого скоїв на нього наїзд. Внаслідок аварії пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Чернігівської міської лікарні №2.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пішоходи #аварія #ДТП #Чернігів
Оголошення