
10:42, 3 січня
Горів будинок: на Чернігівщині в пожежі загинуло двоє людей

На Чернігівщині за добу сталося 7 пожеж. В одній з них загинуло дві людини. Про це повідомляє ГУ ДСНС в Чернігівській області.
На Прилуччині, у селі Бурімка Ічнянської громади, горів житловий будинок. Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіла двох осіб.
Причина пожежі встановлюється.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:30, 11 червня
21
08:25, 9 червня
10:10, 18 червня
1
10:36, 19 червня
1