• Головна
  • Росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками: пошкоджено будинки, господарчі споруди, авто
09:59, Сьогодні

Росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками: пошкоджено будинки, господарчі споруди, авто

Росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками: пошкоджено будинки, господарчі споруди, авто

Вночі 20 січня російські безпілотники вкотре атакували Чернігівську область. Внаслідок ударів у населених пунктах Козелецької та Кіптівської громад Чернігівського району пошкоджені житлові будинки та господарчі споруди.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Також у Сновській громаді Корюківського району внаслідок влучання російського безпілотника пошкоджений житловий будинок, господарчу споруду та автомобіль.

Інформація про постраждалих не надходила.

Поліція документує наслідки атак, а відомості про події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#атака дронів #російські дрони #Чернігівщина #пошкодження #житлові будинки #авто #господарчі споруди
Оголошення