• Головна
  • Під час робіт на енергооб’єкті в Києві загинув 31-річний рятувальник
15:58, Сьогодні

Під час робіт на енергооб’єкті в Києві загинув 31-річний рятувальник

Під час виконання аварійно-відновлювальних робіт на одному з енергетичних об’єктів у Києві загинув 31-річний рятувальник-верхолаз Олександр Питайчук.

Про це повідомив міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

Олександр Питайчук

Олександр Питайчук

За попередньою інформацією, чоловік зірвався з висоти близько 20 метрів. Отримані травми виявилися несумісними з життям.

Рятувальники щодня працюють у надзвичайно небезпечних умовах – у зруйнованих будівлях, під час обстрілів, у вогні, воді та на морозі, ризикуючи власним життям заради порятунку інших. Ця служба завжди пов’язана з підвищеним ризиком, і сьогодні він забрав життя ще одного фахівця.

Загибель Олександра Питайчука – болюча втрата для родини, колег і всієї країни. Його самопожертва та відданість справі назавжди залишаться у пам’яті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київ #Рятувальник #Смерть #ДСНС
Оголошення