
08:22, 3 червня
Гімназія чи ліцей: чернігівські депутати провалили голосування щодо статусу школи № 19

У вівторок, 2 травня, під час 48-ї сесії депутати Чернігівської міської ради розглянули низку питань, що стосувалися школи № 19.
Управління освіти пропонує перепрофілювати заклад у гімназію. Свою позицію аргументують зменшенням кількості учнів та потребою створення компактної мережі ліцеїв для покращення якості навчання. Водночас батьки учнів виступають проти цього. Вони вимагають перепрофілювати заклад у ліцей, щоб діти могли навчатися в ньому після 9 класу.
Спершу відбулося голосування щодо зміни статусу школи на гімназію. Чернігівські депутати не підтримали це рішення. Пропозиція перепрофілювати школу № 19 у ліцей також не набрала необхідної кількості голосів. Тож майбутнє закладу досі залишається не визначеним.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:32, 3 червня
10:47, 5 червня
10:17, 3 червня
11:43, 2 червня
10:15, 3 червня