
09:57, Сьогодні
На Чернігівщині за день сталися дві ДТП: травмовано пасажирку та мотоцикліста
На Чернігівщині 2 червня сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких травмувалися двоє людей. Постраждалих госпіталізували до медичних закладів.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.
Одна з аварій сталася близько 07:20 у Прилуках на перехресті вулиць Ярмаркова та Київська. За попередньою інформацією, водій автомобіля «Renault Duster», виконуючи поворот ліворуч з вулиці Ярмаркової на вулицю Київську, не надав перевагу в русі автомобілю ІЖ-27179, який рухався головною дорогою. Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримала пасажирка одного з транспортних засобів. Жінку доставили до Прилуцької центральної міської лікарні.
Ще одна дорожньо-транспортна пригода сталася близько 10:40 у селі Красне Батуринської громади Ніжинського району.Водій мотоцикла не впорався з керуванням та впав. У результаті аварії чоловік отримав травми та був госпіталізований до Конотопської центральної районної лікарні.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
