• Головна
  • В дитячі садки – завжди вчасні поставки продуктів харчування
персс-релиз
15:49, 16 жовтня 2014 р.

В дитячі садки – завжди вчасні поставки продуктів харчування

персс-релиз

ТОВ «Альянс Маркет» із 2012 року в Чернігові здійснює поставки продуктів харчування в дитячі садочки і у школи відповідно до укладених договорів. М’ясо в 2014 році ТОВ «Альянс Маркет» постачав згідно з умовами договору № 51 від 06.01.2014, і тільки в дитячі садочки міста за умовами виграного в грудні 2013 року тендеру. Всі поставки відбувались за договірними зобов’язаннями і ніколи не припинялись, ні на один день.

Додаткові угоди були підписані між ТОВ «Альянс Маркет» та управлінням освіти Чернігівської міської ради у квітні 2014 року. Саме у цей час на ринку було зафіксовано різке підвищення цін на продовольчі та непродовольчі товари. Це можна відстежити на фінансово-аналітичних ресурсах в Інтернеті. Відповідно, ТОВ «Альянс Маркет» та управління освіти Чернігівської міської ради вимушені були переглянути ціни на поставку продуктів харчування до дитячих садків.

До уваги широкого загалу громадськості надаємо «зріз цін» на міському ринку м’яса згідно даних Управління статистики в Чернігівській області у порівнянні з відпускними цінами ТОВ «Альянс Маркет»:

Період

Найменування

Середня ціна згідно даних Управління статистики в Чернігівській області, грн

Ціна постачання ТОВ «Альянс Маркет», грн.

Червень 2014

Субпродукти яловичі (печінка яловича)

43,45

27,00

свинина/задня частина, лопатка, ошийок

55,30

53,29

Липень 2014

Субпродукти яловичі (печінка яловича)

44,64

27,00

свинина/задня частина, лопатка, ошийок

58,07

53,29

Серпень 2014

Субпродукти яловичі (печінка яловича)

44,94

27,00

свинина/задня частина, лопатка, ошийок

59,40

53,29

Керівник групи оптової торгівлі Ірина Пилипенко відзначила: «Ми віримо в неупередженість та справедливість прокуратури міста Чернігова, адже ми чесно виграли тендер та поставляємо якісне м'ясо за цінами, суттєво нижчими за ринкові. На жаль, ринок м’яса за останні  пів року перебував у стані активної турбулентності. Тому ми були вимушені підняти ціни на мінімально можливий рівень, але не настільки, як відбулось підняття на ринку. Законодавство України передбачає підвищення ціни на 10%. Вся продукція у нас сертифікована та найвищої якості. Тому батьки можуть бути абсолютно спокійні за поставлене нашою компанією м'ясо. Ми плануємо і в подальшому брати участь у тендерах та поставляти продукти харчування в дитячі садочки та школи».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Альянс-маркет #мясо #тендер
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...