15:02, 8 березня 2015 р.

Навчання на Кіпрі

Кіпр - неймовірночарівнийострів, якийщорокувідвідуютьтисячітуристів. Здивуєтеся, однак, цетакожмісце, якедуже охоче обирають студенти. Якщови не хочетевчитися в нашій країні, то, можливо, вартосвоїстудентські роки провести на Кіпрі?

Кіпр бере участь у процесі навчання. Ця інформація говорить дуже багато про країну, в якій ми хочемо вчитися. Освіта ділиться на три основних етапи: бакалавра, магістра і доктора. На території Кіпру працює в даний час 6 вузів - три приватні і три державних. Чимвідрізняється, система організаціїнавчання UniverPL - навчання за кордоном на Кіпрі, відвітчизняної? Першим і одночасно найбільшим є... система оцінювання. Забудьте про культових „залік", якізабезпечуютьзалік з предмету! На Кіпрі в вузах шкала оцінок є десятибальна. Щоб віднести даний предмет, необхідно отримати не менше 5.

Правда, цеособлива система?Якщовидумаєте, що диплом бакалавра (тобтоPtychio) виотримаєтепіслятрьохроківнавчання, вас здивує, щоступінь на Кіпрітриває чотири роки. Підкорення „магістр" займає три абочотирисеместри (залежновідспеціальності).

Цікавий факт: дорога в аспірантуру, тобтонавчання ІІІ ступеня, у нашій країнідужедовга. Про прийняття,можнаподаватитількипісля отримання диплома про закінчення магістратури. На Кіпріможна, однак, почати шлях „докторської" з атестатом в кишені.

Вербування, тобто ми заява на навчання

Якщовидумаєте, щопотрапити на навчання на Кіпрв вуз-це легко, цепомилка - як правило, на 1 місцеприпадаєблизько 10 кандидатів. Звизнанняміспиту на зрілість не має великих проблем, і спокійнокожнийгромадянинможеприєднатися в процесіпідбору персоналу на навчання. Слід, однак, мати на увазі, щовузивимагаютьзнаннягрецькоїмови на відповідномурівні.Сам процес набору та відборукандидатів не відрізняєтьсявіднашого, необхідно подати комплект документів, щопідтверджуютьскладанняіспиту на атестатзрілості, резюме та заяву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...