Пріоритети для Геннадія Корбана розставили чернігівські волонтери

АКТУАЛЬНО. Зустріч Геннадія Корбана із громадськістю відбувалася без зайвого офіціозу. Активісти, волонтери, члени «Самооборони Чернігівщини», «Жіночої сотні Самооборони Чернігівщини» та всы інші мали можливість поспілкуватися з Геннадієм Корбаном як із відкритою до нових ідей людиною.

Він не заперечує, що сам не місцевий й не знає всієї специфіки життя регіону. Саме тому й запросив місцеву громаду до співпраці.

Одним із приорітетних завдань для Геннадія Корбана є створення нової чернігівської команди для участі не тільки в місцевих виборах, а й у  загальнонаціональному політичному процесі.

Це дасть змогу ефективно змінити на краще життя не тільки в Чернігові та області, а й в Україні в цілому.

Під час зустрічі найактуальнішими питаннями стали проблеми з укомплектуванням аптечок для бійців, створення навчального полігону в місті та реабілітаційного центру для учасників АТО.

Наріжний камінь останнього питання полягає в тому, що приміщення для такого центру немає. Геннадій Корбан та активісти, після ознайомлення з ситуацією, знайшли вихід — приміщення однієї з місцевих лікарень. Проте вона ще не передана в комунальну власність.

встреча с волонтерами
встреча с волонтерами

Обговорювали також важливе питання про допуск волонтерів до місцевого госпіталю. На сьогодні це питання волонтерам самотужки зняти не вдавалося. Геннадій Корбан взяв під особистий контроль вирішення цієї проблеми.

Значна увага на зустрічі була приділена створенню безпілотників та передачі їх армії. Після безпосереднього отримання таких апаратів бійцями АТО, виникає потреба в інструкторах. Перед останніми стоїть непросте завдання -  швидко та якісно навчати користуватися безпілотниками наших вояків.

Загалом ця зустріч Геннадія Корбана з чернігівцями була більше всього схожа на нараду, де вирішуються конкретні запитаннями та проблемами. Лише містяни можуть визначити пріоритетність тих чи інших проблем Чернігова та запропонувати багато регіональних ініціатив.

Геннадий Корбан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
42 просмотра в декабре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии