Фірма "UkraineExpress" професійно спеціалізується на перевезенні та доставці вантажів за кордон вже багато років. Доставка вантажів відбувається дуже швидко за допомогою автотранспортних засобів перевезення. Якщо зрівнювати автотранспорт з іншими видами транспортних перевезень, він поступається лише повітряному.

Ми розробляємо найкращі маршрути міжнародних перевезень, здійснюємо поштові відправлення з Великобританії та США, завдяки мережі агентів та офісів в усіх країнах Європи, і допомагаємо Вашому вантажу: чи то проста посилка, чи небезпечний вантаж,- пройти через усі кордони з якомога більшою швидкістю.

Також ми допоможемо з митним оформленням - надамо усі потрібні послуги, оформимо усі документи для ввезення вантажу до України. Наша постійна праця та великий накопичений досвід у цій сфері дозволяє нам бути першими на ринку перевезень та виконувати доставку вантажів у будь-який куточок будь-якої країни - з кожним заказом ми підтверджуємо свій високий фірмовий статус.

Ми займаємося різними видами перевезень: нам відкриті морські та річні шляхи, автомобільні дороги та авіадоставка. З нами працюють величезні компанії з усієї Європи, а нашим дорогоцінним клієнтам ми пропонуємо вигідні умови співпраці - вигідні тарифи на послуги перевезень та якість сервісного обслуговування.

Не має значення, якого розміру чи ваги вантаж: маленький або великий, важкий або легкий - ми зробимо усе, щоб він потрапив до пункту призначення за найкоротший термін. Ми запаковуємо вантаж, виконуємо оформлення та супроводження вантажу від самого початку та стежимо за заказом (якісне виконування доставки у потрібний час).

Якщо Ви звертаєтесь до нашої фірми, будьте певні - у допомогу ми приставляємо до Вас персонального менеджера - відповідальну людину, що приділяє Вашому питанню належну увагу, консультує Вас та допомагає зробити доставку швидко та без усіляких незручностей.
Контейнеровози, які є власністю компанії "UkraineExpress", доставляють вантаж з будь-якого європейського порту за найкоротші терміни. Ми піклуємося про Ваш гаманець - пропонуємо заплатити за наші послуги низькі ціни.

Зникнення посилки тепер неможливо завдяки впровадженій системі баркодів - а діями, що відбуваються з вантажем уважно слідкують за допомогою сканера. Ця система слідкування дає змогу володіти інформацією про місцезнаходження посилки.