08:06, 5 червня 2015 р.

Доставка вантажів

Фірма "UkraineExpress" професійно спеціалізується на перевезенні та доставці вантажів за кордон вже багато років. Доставка вантажів відбувається дуже швидко за допомогою автотранспортних засобів перевезення. Якщо зрівнювати автотранспорт з іншими видами транспортних перевезень, він поступається лише повітряному.

Ми розробляємо найкращі маршрути міжнародних перевезень, здійснюємо поштові відправлення з Великобританії та США, завдяки мережі агентів та офісів в усіх країнах Європи, і допомагаємо Вашому вантажу: чи то проста посилка, чи небезпечний вантаж,- пройти через усі кордони з якомога більшою швидкістю.

Також ми допоможемо з митним оформленням - надамо усі потрібні послуги, оформимо усі документи для ввезення вантажу до України. Наша постійна праця та великий накопичений досвід у цій сфері дозволяє нам бути першими на ринку перевезень та виконувати доставку вантажів у будь-який куточок будь-якої країни - з кожним заказом ми підтверджуємо свій високий фірмовий статус.

Ми займаємося різними видами перевезень: нам відкриті морські та річні шляхи, автомобільні дороги та авіадоставка. З нами працюють величезні компанії з усієї Європи, а нашим дорогоцінним клієнтам ми пропонуємо вигідні умови співпраці - вигідні тарифи на послуги перевезень та якість сервісного обслуговування.

Не має значення, якого розміру чи ваги вантаж: маленький або великий, важкий або легкий - ми зробимо усе, щоб він потрапив до пункту призначення за найкоротший термін. Ми запаковуємо вантаж, виконуємо оформлення та супроводження вантажу від самого початку та стежимо за заказом (якісне виконування доставки у потрібний час).

Якщо Ви звертаєтесь до нашої фірми, будьте певні - у допомогу ми приставляємо до Вас персонального менеджера - відповідальну людину, що приділяє Вашому питанню належну увагу, консультує Вас та допомагає зробити доставку швидко та без усіляких незручностей.
Контейнеровози, які є власністю компанії "UkraineExpress", доставляють вантаж з будь-якого європейського порту за найкоротші терміни. Ми піклуємося про Ваш гаманець - пропонуємо заплатити за наші послуги низькі ціни.

Зникнення посилки тепер неможливо завдяки впровадженій системі баркодів - а діями, що відбуваються з вантажем уважно слідкують за допомогою сканера. Ця система слідкування дає змогу володіти інформацією про місцезнаходження посилки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...