• Головна
  • Что читают черниговцы? Юлия Николаенко
книжная полка
14:46, 14 жовтня 2016 р.

Что читают черниговцы? Юлия Николаенко

книжная полка

«У богатых людей – большая библиотека, у бедных людей – большой телевизор» – эти слова принадлежат знаменитому американскому бизнес-тренеру Дену Кеннеди, также известному как «создатель миллионеров».

Очень точное наблюдение! Кто-то бездействуя ожидает богатства извне, а кто-то начинает обогащение с себя. Уверены, наши читатели – люди образованные и начитанные.

А потому предлагаем пополнить свою библиотеку и вводим новую рубрику, в которой известные черниговцы будут делиться с нами своими литературными предпочтениями – пятью книгами (да, понимаем, что мало, но формат есть формат), которые произвели наибольшее впечатление на...

Юлию Николаенко, волонтер, общественный деятель ОО «Ініціатива «Активні громадяни»

Что читают черниговцы? Юлия Николаенко, фото-1

Джо Джирард «Как продать себя»

How

Ця книга вчить, як успішно «продати» себе, тобто свої ідеї, бажання, амбіції, уміння, досвід або ж продукт чи послуги. Ми кожен день виходимо на ринг, і наша задача – перемогти. Будь то співбесіда на роботі, іспит в інституті чи побачення. Давно відомо, що бути просто розумним – не гарантія успіху по життю. Ця книга – прекрасний інструмент для всіх сфер від автора, який став найкращим продавцем світу (Книга рекордів Гіннесса).

Джордж С. Клейсон «Самый богатый человек в Вавилоне»

Что читают черниговцы? Юлия Николаенко, фото-2

Цю книгу часто рекомендують багаті й успішні. Тут автор навчає нас фінансової грамотності на прикладі життя стародавнього Вавілона. Захоплююче стежити, як головний герой знаходить можливості там, де інші про них і не здогадуються. Цікаво проектувати на сучасність і вчитися.

Питер Томсон «Самоучитель общения»

1422810253_samouchitel-obshhenija

Серед багатьох книг, які вчать мистецтву спілкування, я би порекомендувала саме цю. Автор доступно для рівня будь-якої людини вчить основам ефективної комунікації. Як правильно будувати розмову, ставити запитання і формувати чіткі відповіді, як переконувати, розуміти мову міміки та жестів, розкриває багато інших секретів.

Джозеф Мерфи «Сила вашого подсознания»

Что читают черниговцы? Юлия Николаенко, фото-3

Якщо ви чули багато висловлювань, подібних до «думки – матеріальні», або ж усвідомлюєте, що рівень і якість життя визначає те, що вкоренилось у нас у підсвідомості й рухає нашою поведінкою і вчинками, то ця книга саме для вас. Автор приводить методики впливу на підсвідомість. Застосовуючи їх, ми можемо навчитися приймати правильні рішення, позбутися шкідливих звичок та комплексів.

Ліна Костенко «Річка Геракліта»

richka

Якщо ж у мене ліричний настрій і хочеться чогось почуттєвого, інтимного, то тут неперевершена Ліна Костенко легко розділяє мій стан і захоплює глибиною своєї поезії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги #ЮлияНиколаенко #чточитаютчерниговцы #литература
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...