• Головна
  • Зібрано майже 150 тис відпрацьованих батарейок: у Чернігові пройшов «EcoBattle»
12:04, 24 жовтня 2019 р.

Зібрано майже 150 тис відпрацьованих батарейок: у Чернігові пройшов «EcoBattle»

Вчора, 23 жовтня, у Чернігівському обласному молодіжному центрі підбивали підсумки проєкту «План Б», що проходив у Чернігові з липня по листопад цього року. Його основним завданням було підвищення обізнаності громади щодо належної утилізації відпрацьованих батарейок.

В рамках цього проєкту активісти провели 2 тренінги і підготували 34 еко-ментори, котрі з вересня по жовтень провели 180 просвітницьких лекцій у загальноосвітніх школах міста і координували мотиваційну акцію зі збору відпрацьованих батарейок «EcoBattle».

«Всього у вересні еко-менторами було організовано 180 лекцій  «Велика шкода маленьких батарейок», слухачами яких стали більш ніж 3 000 школярів. За один лише місяць учні зібрали майже 144 000 відпрацьованих елементів живлення! За результатами соціологічного дослідження, проведеного у жовтні, ми бачимо що проєкт мав найбільший вплив на аудиторію шкільного віку та їх батьків», - сказав координатор проєкту Сергій Забара.

Також про досвідучасті у проєкті та організацію виховних заходів у школі №3 розповіла одна з еко-менторок, учениця 11 класу, Діана Наливайко. За її словами такий проєкт дав можливість глибше зрозуміти сучасні виклики для навколишнього середовища та навчитись краще використовувати інтерактивні методи роботи з інформацією.

Детальніше про цей проєкт можна прочитати в нашому минулому матеріалі - Екологічний "План Б" для Чернігова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Еко-баттл #План Б #еко-активісти #збір батарейок #еко-ментори #проєкт
Оголошення
live comments feed...