• Головна
  • Поповнення: у Чернігові більше 250 юнаків склали військову присягу
10:15, 19 листопада 2019 р.

Поповнення: у Чернігові більше 250 юнаків склали військову присягу

Вчора, 16 листопада, 270 військовослужбовців склали військову присягу на вірність народу України у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту в Чернігові.

Про це повідомляє Департамент інформдіяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської ОДА. 

Тут юнаки навчатимуться кілька місяців, а далі проходитимуть строкову службу у військових частинах по всій Україні.

Нагадаємо, що на строкову військову службу з Чернігівщини цієї осені протягом жовтня-грудня загалом планують призвати 461 чоловіка. Служити вони будуть в Збройних Силах та Національній Гвардії України, Державній спеціальній службі транспорту та прикордонних військах.

Довідка

Навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту в Чернігові готує фахівців за 20 спеціальностями: сапери, водолази, санітарні інструктори, професії, пов’язані із експлуатацією і ремонтом автомобілів, спецтехніки та будівництвом.

Підрозділи 8-го навчального центру з 2014 року беруть участь в проведенні антитерористичної операції на Сході України. Солдати та офіцери центру залучаються до інженерних робіт, охорони важливих об’єктів, будують мости, виконують завдання по розмінуванню об’єктів національної транспортної системи та житлових районів на звільнених територіях Донецької та Луганської областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військо #призов #військовослужбовці #армія #строковики
Оголошення
live comments feed...