Мер Чернігова заявив про політичний тиск з боку «слуг народу» і лякає міжнародною реакцією

Мер Чернігова заявив про політичний тиск з боку «слуг народу» і лякає міжнародною реакцією, Сергій Кириченко

Владислав Атрошенко заявив, що звернеться до послів країн «Великої сімки» аби ті оцінили дії представників влади.

Історія з листами щодо участі заступниці міністра спорту Ніни Лемеш конференції партії «Рідний дім» продовжує розвиватися. Новий етап анонсував мер Чернігова Владислав Атрошенко.

Нагадаємо, в червні Ніна Лемеш, яка обіймає посаду заступниці міністра спорту, стала учасницею конференції партії «Рідний дім», під прапорами якої Владислав Атрошенко планує йти на місцеві вибори у жовтні 2020 року.

Через це народні депутати від «Слуги народу» Олег Семінський та Сергій Гривко виступили з критичними заявами щодо цього епізоду і звернули на нього увагу керівництва держави.

В свою чергу міський голова дав чернігівським нардепам три дні на вибачення з приводу такого тиску, але у відповідь отримав контрвипад щодо неприпустимості такої манери спілкування. Вибачень, звісно, також не надходило.

У вівторок, 7 липня, Владислав Атрошенко повернувся до цього питання. Він назвав листи нардепів спробами залякування не лише Ніни Лемеш, але й ректора пенітенціарної академії.

– Їх залякують що вони не можуть вони брати участь в заходах інших партій ніж «Слуга народу». Ми будемо розбиратися з цим. Будемо розбиратися з дзвінками від діючої обласної ради представника партії. Погрожувати нам? За що? Що мер не пише в рядок? Ми це вже пройшли, – заявив Владислав Атрошенко.

– Листи – це зайве свідчення відсутності досвіду та елементарної освіти. У листах порушена низка законів, фактично це залякування.Це не просто думка, висловлена за обіднім столом. Це депутат у публічний спосіб звертався до міністра як представник законодавчої влади до представника виконавчої влади.

Мер Чернігова розповів, що оскільки «діюча влада не дала правову оцінку таким листам», то він ініціює звернення до міжнародної спільноти з приводу такого тиску.

– Ми робимо сертифікований переклад цих листів та направляємо їх у всі посольства країн G7Велика сімка» –США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія, Канада. – Прим. ред.). Нехай там прочитають і зроблять висновки щодо прийнятності такого стилю спілкування, – попередив міський голова.

Також він висловив упевненість, що «чим більше нас будуть залякувати – тим кращі у нас будуть результати на виборах».

– На ці граблі наступали вже дуже багато влад. Ті, які заявляли що прийшли на віки. Де зараз ця влада? В Ростові. Всі, хто йде по шляху залякування закінчать так само погано як і попередники. Якщо ця влада вважає, що вона вічна – так не буде. Не варто повторювати цей шлях, – резюмував міський голова.

Ніна Лемеш вибори Олег Семінський Сергій Гривко скандал листи G-7
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
1497 просмотров в мае
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии