У Чернігові з’явиться інспектор, який стежитиме за сміттям

У Чернігові з’явиться інспектор, який стежитиме за сміттям, Сергій Кириченко

Інститут адміністраторів системи управління відходами започаткують у всіх обласних центрах. Про це повідомив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

– Депутатський закон, який ми підтримуємо, і міста України його підтримують, гарантує модель, коли муніципалітети зможуть дати певні гарантії і це дійсно стимулюватиме до розвитку переробки, – зазначив урядовець.

За його словами, місцева влада зможе надавати інвесторам гарантії, що сміття на переробку буде дійсно направлятися до нових спеціалізованих підприємств.

– В обласних центрах буде адміністратор системи управління відходами, який фактично гарантуватиме розподілення коштів між трьома елементами – перевезення, сортування та переробка і захоронення.

Тоді, якщо ми з вами завтра їдемо у відпустку, наприклад, на місяць, і все одно сплачуємо, то ці гроші вже залишаються не в одному ланцюжку, а ідуть рівномірно до кожного, хто забезпечує нам екологічно безпечне санітарне очищення населеного пункту, пояснив Руслан Стрілець.

Нагадаємо, міський голова ЧерніговаВладислав Атрошенко неодноразово наголошував на тому, що будівництво сміттєпереробного заводу у Чернігові недоцільне поки Кабінет міністрів та Верховна рада не визначаться із загальним принципом поводження з відходами.

Від цього залежить який тип сортування та переробки буде економічного вигіднішим як для міста, так і для його жителів.

сміття відходи переробка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
729 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии