• Головна
 • Ідеальна покрівля з керамічної черепиці
Новини компаній
17:00, 1 вересня 2022 р.

Ідеальна покрівля з керамічної черепиці

Новини компаній

Вибір покрівельного покриття не є простим чи очевидним рішенням. Необхідно враховувати не лише зовнішній вигляд матеріалу та його міцність, але й навантаження на ферму, а також ухил та форму даху. Є й інші параметри, такі як ціна, теплоізоляційні властивості та простота монтажу.

Черепиця – один із найпопулярніших видів покрівлі, що існує вже багато років. Це невеликі елементи (дерев'яні, сланцеві, бітумні або керамічні), що укладаються один на одного, утворюючи міцне покрівельне покриття. Керамічна черепиця ідеально підходить для покриття історичних будівель, багатоквартирних будинків, а також сучасних приватних домоволодінь, терас чи альтанок.

Ідеальна покрівля з керамічної черепиці, фото-1

Характеристики виробу

Керамічна черепиця – покрівельне покриття, яке використовується протягом тисячоліть, про що свідчать численні археологічні розкопки. Для виробництва цієї міцної сировини насамперед використовується високоякісна глина, що пройшла відповідну термічну обробку. Таким чином створюється один із найміцніших покрівельних матеріалів. Деякі виробники прогнозують, що керамічна плитка прослужить до 50 років.

Особливості пропозиції:

 • Цей продукт стійкий до механічних пошкоджень та екстремальних погодних умов, що надзвичайно важливо у вітчизняній кліматичній зоні.
 • Керамічна плитка добре впорається як з низькими, так і дуже високими температурами, а крім того, не вбирає воду під час сильних дощів.
 • Єдиний його недолік – досить велика вага, що унеможливлює його використання з деякими фермами.
 • Що відрізняє керамічну плитку, так це, звичайно, її довговічність.
 • Вплив вологи не впливає на її герметичність товару, але плитки рекомендується захищати від обростання мохом або грибком.
 • Вибираючи покрівельне покриття, пам'ятайте, що керамічна черепиця не рекомендується для крутих дахів. Ці види черепиці зазвичай вибирають для покрівлі з нахилом близько 40 градусів.

Ви можете знайти керамічні плитки різних кольорів на сайті https://evrokrovlya.com.ua/ua/. Ми пропонуємо товар найвідоміших світових виробників. Клієнта чекає відповідна нагода форма виробу. Вся черепиця у нашій пропозиції надзвичайно міцна та стійка до механічних пошкоджень.

Переваги керамічної черепиці

Керамічна черепиця має безліч переваг, які виявляються вже на етапі монтажу.

До них відносять:

 • Цей товар легко транспортувати та, крім того, його легко кріпити до даху.
 • Спеціальні аксесуари дозволяють швидко та надійно провести монтаж, а нижні ребра зміцнюють усю структуру плитки.
 • Це не перешкоджає внесенню будь-яких змін – керамічна черепиця легко знімається без ризику серйозного пошкодження.
 • Покрівельна черепиця цього типу характеризується винятковою стійкістю до корозії. Ви можете бути впевнені, що на ній ніколи не з'явиться іржа навіть через багато років.
 • Цей покрівельний варіант створює відмінний теплоізоляційний шар. Відповідне рішення в спеку, тому що така черепиця не нагрівається.
 • Крім того, керамічна плитка забезпечує гарну звукоізоляцію.
 • Висока стійкість до води та погодних умов означає, що волога рідше конденсується під керамічною плиткою. Тому елементи конструкції, розміщені під плиткою, не пошкоджуються. Це, своєю чергою, значно збільшує термін служби та кроквяної конструкції.

Покрівля – елемент, який має служити довго. Адже ніхто не змінює черепиці кожні два роки. В цей час на ринку представлено безліч виробів, що дозволяють зробити міцний дах. Керамічний виріб – це інвестиція, яка обов'язково окупиться. Довговічність та якість – основа підвищеного попиту на товар, який завжди отримує позитивні відгуки клієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...