• Головна
  • Що потрібно знати про електронні сигарети перед їх покупкою
Новини компаній
15:16, 21 жовтня 2022 р.

Що потрібно знати про електронні сигарети перед їх покупкою

Новини компаній

Електронні сигарети — це проста технологія, що дозволяє курити набагато здоровіше та водночас дешевше. Крім того, одноразовая сига або багаторазова pod система ще й більше підходить для навколишнього середовища, адже неприємний аромат нікого не турбує, сам курець не «сходить з розуму» від неприємного запаху диму. Все це одні з важливих переваг, які говорять на користь електронних сигарет перед тютюновими виробами. Але є й інші деталі, які люди повинні знати. Отже, сьогодні ми розглянемо найважливіші особливості одноразової pod системи та багаторазової под системи.

Які pod системи бувають: як довго працюють на одному заряді

Ми вже вияснили, що види под систем охоплюють 2 найголовніших представники — багаторазова та одноразова под система. Очікується, що за замовчуванням великі електронні сигарети прослужать набагато довше, бо мають більшу батарею. Проте акумулятори, як правило, розраховані на кілька годин паріння. Завдяки цьому не потрібно турбуватися про необхідність заряджати под щодня або про те, що він не протягне і доби.

3VABvwfs6qmA4yRB_U8tNqK4d95P6W8At6na-TWGwlJRX2pCeMWkeRMzPM_sKVhSF856z3ZFoWyCm8wklDoxByzjvC7GlOSxw5JFXxTHGbuw0M-o10I5UC47twdY93iQdO_MUSoPByjIsnnJykRUCHGbRIZV8w97bRYaoTS7Vm9wJMh-k-i9tahXQw

Електронні сигарети у вигляді модів — разова більш висока інвестиція. Термін служби часто-густо становить кілька років. Це робить їх величезною економією загалом. Крім того, на електронні сигарети поширюється та ж гарантія, що й на інші вироби.

Головне, що може поступово деградувати протягом життя електронної сигарети — це акумулятор: їхня ємність зменшується в міру використання, як і у випадку з телефонами чи ноутбуками. Крім них, вам потрібно купувати лише заправки. Вони випаровуються та утворюють аерозоль, який потім вдихають курці.

Які відмінності для здоров'я між електронними сигаретами та традиційними тютюновими виробами

У ході пропозиції асортименту вейп шопів користувачі можуть зіткнутися з питаннями, які повертатимуть їх знову і знову до папірос. Водночас досить велика кількість з них не наголошує ні на чому, крім аспекту здоров'я, який електронні цигарки привносять у куріння. Єдина принципова відмінність полягає у тому, що в електронних сигаретах немає принципу спалювання будь-якого твердого матеріалу за допомогою тепла. Навпаки, це набагато чутливіший спосіб паріння, тому що все, чим ви дихаєте, виділяє емульсію на водній основі. Жижка випаровується за допомогою нагрівального елемента, що живиться від акумуляторної батареї. Тому точно не розраховуйте, що тут зустрінете всього один грам тютюну. Широкий асортимент заливок дозволяє насолоджуватися запахом і смаком ягід, фруктів та багато іншого.

  • При горінні більш-менш будь-якої твердої речовини зазвичай утворюються побічні продукти. За своїм принципом схоже на термічну хімічну реакцію при горінні матеріалу. 

  • Куріння створює велику кількість важких вторинних елементів. Серед них є небезпечні. Так дьоготь — темний елемент, який осідає і його важко видалити навіть із міцних матеріалів. У пористих, таких як шкіра, волосся і борода, або навіть легкі й ротова порожнина, принаймні частина його залишається більш менш постійно.

Електронна сигарета — безпечніша альтернатива курінню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...