• Головна
  • Будівництво газової заправки на Масанах у Чернігові визнали незаконним
17:50, 26 жовтня 2022 р.

Будівництво газової заправки на Масанах у Чернігові визнали незаконним

ФОТО: Суспільне Чернігів

ФОТО: Суспільне Чернігів

Будівництво газової заправки на Масанах у Чернігові визнали незаконним. Верховний суд України скасував рішення Державної архітектурно-будівельної інспекції України про надання дозволу на будівництво газової автозаправки на Масанах.

Про це розповіла позивачка Катерина Данькова, пише «Суспільне Чернігів».

За її словами, колегія суддів визнала нецільове використання даної земельної ділянки, яка належить КП «Паркування та ринок» міської ради.

Катерина Данькова, позивачка, ФОТО: Суспільне Чернігів

Катерина Данькова, позивачка, ФОТО: Суспільне Чернігів

– Є невідповідність, невідповідність цільового призначення земельної ділянки. Скасувати рішення про видачу дозволу на будівельні роботи КП «Паркування та ринок» ЧМР, а саме земельної ділянки по вулиці Незалежності у Чернігові. Всі рішення, які будуть видаватися органами місцевої влади, або державними органами, або контролюючими органами — всі мають бути оскаржені, і є незаконними.

Нагадаємо, жителька мікрорайону Масани Катерина Данькова позивалась до Державної архітектурно-будівельної інспекції, яка дала дозвіл на будівництво заправки компанії «ПРЕТОРІЙ-БУД». Будувати заправку почали у липні 2020 року.

Жителі мікрорайону були проти, бо вважають будівництво небезпечним. Люди провели чотири акції протесту, під час останньої — перекривали рух транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газова заправка #Масани #Катерина Данькова
Оголошення
live comments feed...