• Головна
  • Школа №27 у Чернігові з новою директоркою. Шляхом конкурсу обрали Вікторію Павловську
18:36, 31 жовтня 2022 р.

Школа №27 у Чернігові з новою директоркою. Шляхом конкурсу обрали Вікторію Павловську

Чернігівська школа №27 із новою директоркою. Сьогодні, 31 жовтня, в управлінні освіти відбувся конкурсний відбір, за результатами якого школу очолить Вікторія Павловська.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Школа №27 у Чернігові з новою директоркою. Шляхом конкурсу обрали Вікторію Павловську, фото-1

За словами заступниці міського голови Вікторії Пекур, на конкурс на заміщення вакантної посади була подана одна заявка. Претендентка пройшла всі необхідні етапи конкурсу й сьогодні успішно склала іспит на знання законодавчої бази.

— Члени комісії також побачили дуже успішне розв’язання ситуативного завдання, а також презентацію розвитку закладу освіти. Під час співбесіди безпосередньо з конкурсанткою ми зрозуміли, що найголовніше, що у Вікторії Володимирівни є велике бажання працювати на розвиток освіти, — підкреслила Вікторія Пекур й побажала їй успіхів.

Школа №27 у Чернігові з новою директоркою. Шляхом конкурсу обрали Вікторію Павловську, фото-2
Школа №27 у Чернігові з новою директоркою. Шляхом конкурсу обрали Вікторію Павловську, фото-3

Нагадаємо, конкурс складається з кількох етапів: від прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі; ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу до проведення конкурсного відбору з визначенням його переможця.

Під час конкурсного відбору перевіряються знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», професійні компетентності шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; демонструється презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Претенденти також відповідають на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа №27 #конкурс #освіта #Вікторія Павловська #директор
Оголошення
live comments feed...