• Головна
  • Загадкова історія Віталія Гриця: Чернігівська міська рада не позбавила депутата повноважень
09:02, 2 червня

Загадкова історія Віталія Гриця: Чернігівська міська рада не позбавила депутата повноважень

Під час засідання 32-ої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

На сесії, що відбулася у четвер, 1 червня, депутати Чернігівської міської ради мали розглянути питання про позбавлення повноважень свого колеги – депутата та члена фракції «Рідний дім» Віталія Гриця.

Як ми писали раніше, депутат Гриць сам подав заяву про складання повноважень, мотивуючи це проблемами зі здоров’ям:

Повідомляю про складання депутатських повноважень у зв'язку із неможливістю їх виконання за станом здоров'я, - писав Віталій Гриць 8 травня.

Але, як заявив в.о. мера Чернігова Олександр Ломако, після того як депутат Гриць вирішив, що не може займатися законотворчою діяльністю за станом здоров’я, його… мобілізували до армії. Після чого депутат вирішив не складати з себе повноваження:

-В чому колізія цього питання: в нас подав депутат заяву про складення повноважень, потім був мобілізований до Збройних сил України: прийняв присягу, проходить службу… А потім надійшла заява на відкликання цієїзаяви (заяви про складання повноважень за станом здоров’я, - прим.), - сказав Олександр Ломако.

У підсумку депутати голосували за складання повноважень депутатом Грицем. З 24 обранців, що були присутні на сесії, 4 проголосували «за», 1 – «проти», решта 19 не голосували. Тож пан Гриць залишається чинним депутатом.

Причому Віталій Гриць, як й інші мобілізовані депутати міської ради (за словами Олександра Ломаки, крім пана Гриця, армійську службу проходять Роман Старіков, Віталій Хрустицький та Андрій Дериземля), не дивлячись на військову службу, зможуть прийняти участь вже у наступній сесії. Адже, 22 голосами «за» депутати підтримали пропозицію ще одного члена фракції «Рідний дім» – Василя Білогури. Народні обранці прийняли зміни до регламенту, якими дозволяється під час воєнного стану проводити засідання у режимі відеоконференції.

Нагадаємо, у січні 2023-го року депутати також не змогли позбавити мандату свого колегу Сергія Кирієнка. Пов’язану з депутатом організацію звинувачували у незаконному вивезенні чоловіків за кордон, сам же пан Кирієнко, наскільки відомо, останній рік живе у Великій Британії.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Віталій Гриць #Сергій Кирієнко #міська рада #Олександр Ломако #повноваження
Оголошення
live comments feed...