
13:53, 11 травня 2025 р.
У Ніжині невідомі викопали квіти з міської клумби

У Ніжині невідомі вкрали квіти з клумби міста. Рослини не пробули на алеї навіть більше двох днів. Про крадіжку повідомило КП «ВУКГ».
Комунальники 8 травня висадили на Алеї Шевченка анемони, гейхери, астільби, лілійники. Не минуло й двох днів, як частину рослин вкрали, залишивши одні ямки.
«Це не дрібниця. Це — ганьба! Бо вкрадені квіти не прикрашають, а викривають: байдужість, безкультур’я, жадібність», – йдеться у дописі підприємства.
Як зауважили на сторінці КП, подібні ситуації повторюються щороку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
23:01, 15 червня
11:25, 18 червня
69
14:16, 20 червня
70
17:08, 15 червня
12
14:16, 20 червня
112