
РЕКЛАМА
11:14, 15 жовтня 2025 р.
А ви вже сплатили за розподіл газу у жовтні?
РЕКЛАМА
Якщо ні, час ще є! Нагадуємо клієнтам Чернігівської філії «Газмережі»: розрахуватись за розподіл газу потрібно до 20 числа включно.

Ваша своєчасна оплата - це:
- обслуговування газових мереж області;
- ремонти після обстрілів;
- цілодобова робота аварійки.
Оплатити можна через:
- особистий кабінет - my.grmu.com.ua;
- iPay.ua;
- «Ощад», «Приват24» та інші онлайн-сервіси;
- банківські каси, Укрпошту;
- термінали EasyPay.
Дякуємо всім, хто платить вчасно!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:22, 22 червня
10:30, 11 червня
13
07:28, 12 червня
13
15:10, 22 червня
20:36, 16 червня
