
09:55, 4 листопада 2025 р.
На Прилуччині водій збив неповнолітню дівчину: дитина у лікарні
На Прилуччині в Чернігівській області водій легковика збив неповнолітню дівчинку. Аварія сталася вранці 3 листопада у селі Гмирянка. Постраждалу з травмами доправили до лікарні.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.
У селі Гмирянка Прилуцького району 3 листопада о 05:24 сталася дорожньо-транспортна пригода.
Неподалік перехрестя вулиць Миру та Молодіжної водій автомобіля «ВАЗ- 2110» здійснив наїзд на пішохода – неповнолітню дівчину 2009 року народження.
Внаслідок аварії дитина отримала тілесні ушкодження та була доставлена до Ічнянської міської лікарні.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Укртелеком продовжує масштабну модернізацію мережі на Чернігівщині: понад 380 км нових оптичних ліній
Новини компаній
15:00
Вчора
Спецтема
Оголошення
14:16, 20 червня
10
12:13, 19 червня
15:10, 22 червня
00:14, Сьогодні
79
